Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılı itibariyle freelancer ‘Almanca-Türkçe / Türkçe Almanca’ çeviri hizmeti vermekteyiz. 2018 yılı itibari ile kurumsallaşma yolunda adımlar atan ve Almanca Çeviri Hizmeti ile sizlere profesyonel çeviri deneyimini yaşatmak istiyoruz.

Personellerimizin 20 yıllık Almanca deneyimleri ile firmamızın profesyonelliğini birleştiriyoruz . Kadromuz turizm sektörünün öncü gelen çevirmen ve rehberlerinden oluşmasından dolayı, hizmetleriniz son derece profesyonel hazırlanıp, denetlendikten sonra, sizlere sunulmaktadır.

Sektörde öncü olmayı amaçlayan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda bulundurmakta ve bunun için tüm esneklikleri düşünerek sizlere en iyi fiyat ve memnuniyet garantisini sunmaktadır.

Makale tereddütleriniz için, bizlerle iletişim kurmanız halinde sizlere örnek hazırlamış olduğumuz çeviri makalelerini ulaştırabilir, fiyat tekliflerimizi sunabiliriz.

İnternet ortamının sahte profesyonelliğinin aksine, uzman kadromuzun sizlere sunacağı tüm örnekler ile içiniz rahat şekilde hizmetlerimizi deneyebilirsiniz.
İnternet ortamında sitelerinizi ve ihtiyaçlarınızı güvenli ellere mi teslim etmek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Hadi iletişime kur, bir adım öne geç.